O NÁS

Na realitním trhu se pohybujeme už pěkně dlouhou dobu. Pomohli jsme již stovkám klientů koupit, prodat i pronajmout jejich nemovitosti. Pro mnoho z nich spravujeme portfolio investičních bytů a nebytových prostor v Praze a provozujeme jedno ubytovací zařízení.

Víme, jak to v našem oboru chodí a proto se snažíme o osobní a individuální přístup ke každému klientovi a jeho nemovitosti.

Jsme zkušení, flexibilní a hlavně féroví realitní makléři. Pokud nám na něčem záleží, je to spokojenost našich zákazníků a budování dobrého jména. Ostatně přesvědčte se sami, jsme

... Váš partner ve světě realit.

Tomáš Kuňák

Realitní makléř a jednatel společnosti

Zdravím Vás milý návštěvníci. V oblasti obchodu s nemovitostmi a jejich financováním se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako realitní makléř začal působit v největší realitní agentuře Zvonek ve Zlínském kraji, konkrétně přímo ve Zlíně, odkud také pocházím. Během této činnosti jsem se stal frančízovým partnerem v dnešní době již největšího hypotečního brokera v ČR - společnosti Gepard finance a začal jsem pro své klienty a rovněž klienty mých kolegů zajišťovat financování při koupi nemovitostí.

Na konci roku 2008, ale přišla příležitost, která se tzv. neodmítá. Tou byla nabídka spojit moje síly s velkou realitní kanceláří v Praze jako makléř a pod záštitou Gepard finance převzít také jejich klientské hypoteční centrum jako team leader hypotečních poradců. A tak sem se přestěhoval do Prahy. První dva roky šlo vše jako po másle, ale s odstupem času se začaly ukazovat nešvary téměř každé velké realitní kanceláře, jako je velká fluktuace makléřů, neodbornost a velmi špatná komunikace s klienty.

Tyto nešvary pro mě byly impulsem vydat se vlastní cestou a začít dělat věci jinak a po svém, takto vznikla značka simplyHOME. Pokud máte záměr prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, případně si nevíte rady s hypotékou, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Velmi rád Vám budu nápomocen.

David Kuňák

Realitní makléř

Srdečně Vás vítám, jmenuji se David Kuňák a v oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2008, kdy jsem jako realitní makléř začal působit ve Zlíně, odkud také pocházím. Na konci roku 2011, jsem se přestěhoval za svým nynějším kolegou, a bratrem, do Prahy, kde jsme společně založili vlastní vlastní realitní kancelář simplyHOME

V rámci své realitní činnosti se zaměřuji převážně na pronájem a správu residenčních nemovitostí, kancelářských prostor a nebytových jednotek v centru a širším centru Prahy, kde se mi podařilo vybudovat širokou databázi vlastníků. Stejně kvalitní servis Vám můžu nabídnout i v oblasti prodeje.

Pokud máte záměr pronajmout nebo prodat Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, můžete se na mě kdykoliv obrátit. 

Jsme tady pro Vás

Rádi pomůžeme i Vám s prodejem, pronájmem nebo správou Vaší nemovitosti, popřípadě poradíme s nejvýhodnější variantou financování.